Коллективное страхование


Join the forum, it's quick and easy

Коллективное страхование
Коллективное страхование
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Статут ГО "Світ здоров я"

Перейти вниз

Статут ГО "Світ здоров я" Empty Статут ГО "Світ здоров я"

Сообщение автор Олег Валерьевич Джафаров 7/27/2012, 22:09

Статут ГО "Світ здоров я" Index
Громадська організація «Світ здоров’я» є недержавною, аматорською та неприбутковою місцевою громадською організацією.
Громадська організація «Світ здоров’я» є громадською організацією, що створена і діє згідно з Конституцією України, Законом України «Про об’єднання громадян», чинним законодавством та статутом ГО.
Мета діяльності Громадської організації «Світ здоров’я» - є задоволення та захист соціальних, економічних, гуманітарних, медичних та інших спільних інтересів своїх членів, сприяння в забезпеченні їх якісною і доступною медичною та оздоровчою допомогою , підвищенні працездатності, впровадженні принципів здорового способу життя, підтримка медико-соціальних програм.
Головні завдання Громадської організації «Світ здоров’я»:
- сприяння патріотичному, фізичному та еститичному розвитку своїх членів;
- сприяння відкриттю, реконструкції та розвитку медичних закладів м.Києва;
- сприяння у вирішенні медичних, оздоровчих, соціальних та інших питань членів ГО;
- сприяє зацікавленим державним органам, організаціям, установам, громадським та іншим об’єднанням у благодійній та іншій суспільно-корисній діяльності, спрямованій на підтримку статутних цілей ГО;
- сприяє залученню спонсорської і благодійної допомоги від організацій і приватних осіб в галузь медицини та контролює її використання;
- пошук та застосування форм конструктивної участі громадськості в законотворчому процесі з питань, що пов’язані з захистом прав людини та основних свобод, зокрема щодо медичного забезпечення та страхування;
- всебічне сприяння захисту конституційних, зокрема, соціальних прав та інтересів членів організації, шляхом представництва цих прав та інтересів в органах державної влади, місцевого самоврядування, громадських організаціях, надання інформаційної та методичної допомоги, сприяє медичному страхуванню членів організації;
- сприяє забезпеченню реалізації конституційних прав громадян на якісне медичне обслуговування;
- сприяння забезпеченню реалізації конституційних прав громадян, які постраждали у наслідок неправомірних дій медичних закладів та їхніх посадових осіб;
- сприяння наданню всебічної допомоги членам організації з питань лікування, санаторно-оздоровчого лікування, оздоровлення та інше;
- сприяє розвиткові різних об’єднань громадян на тимчасовій або постійній основі, надає практичну допомогу в організації пізнавальних семінарів, з’їздів, конференцій та проводить їх;
- сприяння обміну науковими ідеями, концепціями та досліднецькими рішеннями
Членство в ГО «Світ здоров’я» є добровільним і може бути індивідуальним, колективним, або почесним.
Індиівідуальними членами ГО «Світ здоров’я» можуть бути громадяни України та іноземні громадяни, якi досягли 18 років, які підтримують мету та завдання ГО «Світ здоров’я», надають їй матеріальну підтримку або іншу допомогу, сплачують членські внески згідно Статуту ГО.
Колективними членами ГО «Світ здоров’я» можуть бути юридичні особи, незалежно від їх організаційно правової форми, якi приймають участь в діяльності ГО «Світ здоров’я» через своїх уповноважених представників.
Почесними членами ГО «Світ здоров’я» можуть бути фізичні та юридичні особи, які внесли значний внесок у розвиток та становлення ГО.
Олег Валерьевич Джафаров
Олег Валерьевич Джафаров
Admin

Сообщения : 157
Очки : 194
Дата регистрации : 2012-07-24
Возраст : 40
Откуда : Киев

https://mirzdorovya.mirbb.com

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения