Коллективное страхование

Клініка Медісвіт

Перейти вниз

Клініка Медісвіт

Сообщение автор Демидова Виктория в 4/23/2013, 11:03

Страхование членов ОО "Мир здоровья " по договору коллективного страхования. Плати 385 грн членского взноса в месяц и имей полное медицинское обслуживание в лучших медицинских центрах Украины! Консультации врачей в поликлинике (Борис, Обериг, Медиком, Добробут, Хелс энд Хеппи, Здоровья семьи, Медисвит, Капля росы, Медиан и др.), вызов врача на дом, стационар(Борис, Обериг, Медиком, Добробут и др.) все виды современной диагностики и анализов(МРТ, КТ, доплер сосудов, кардиограмма, рентген и т. п.), физпроцедуры, витаминизация, 10 массажей, лекарства, в том числе и с доставкой на дом или в стационар) включены!!! Подробности в разделе "Коллективное страхование" http://mirzdorovya.mirbb.com/t45-topic


http://www.medisvit.com/

«МЕДІСВІТ» - це сучасні медичні центри для дорослих і дітей з найкращим співвідношенням ціна / якість. За рахунок оптимізації процесів, довгострокових програм та ефективної системи стимулювання персоналу нам вдалося встановити справедливі ціни.

Сучасне оснащення медичних центрів дозволяє комплексно підходити до медичної проблеми, проводити повний спектр заходів щодо попередження, діагностики та лікування різних захворювань. Медичні центри оснащені новітнім медичним обладнанням в обсязі, необхідному для надання якісної медичної допомоги в амбулаторних умовах.

У медичній практиці все залежить від кваліфікації, досвіду та особистих якостей лікаря, що лікує, тому «МЕДІСВІТ» приділяє велику увагу якісному підбору персоналу. Лікарі медичних центрів володіють великим професійним досвідом, люблять свою роботу і орієнтовані на досягнення максимального результату у вирішенні медичних проблем з дотриманням принципу справедливої ​​ціни. В компанії створені унікальні умови для професійного розвитку лікарів, впровадження новітньої медичної практики.

«МЕДІСВІТ» веде бізнес чесно і дорожить своєю репутацією, тому основним завданням медичних центрів є точне і лише необхідне призначення обстежень і медикаментів.

«МЕДІСВІТ» потурбувався, щоб Вам було по-справжньому зручно. Ми розташовані поруч, з нами легко зв'язатися, ми працюємо в потрібний для Вас час, без вихідних. Запис на прийом до лікаря попередній, що виключає черги в клініці. Робота в медичних центрах організована за принципом «одних дверей»: консультації, діагностика і забір матеріалу для аналізів здійснюються в межах одного медичного центру.


Последний раз редактировалось: Демидова Виктория (4/23/2013, 11:31), всего редактировалось 3 раз(а)
avatar
Демидова Виктория

Сообщения : 195
Очки : 305
Дата регистрации : 2012-08-03
Возраст : 43
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: Клініка Медісвіт

Сообщение автор Демидова Виктория в 4/23/2013, 11:05

Система медичного якості - особливість центрів «МЕДІСВІТ».

Система контролю якості надання медичних послуг в медичних центрах «МЕДІСВІТ» передбачає:
систему оцінки професійного рівня при підборі персоналу;
систему навчання медичних працівників;
вибірковий контроль повноти, швидкості та якості надання медичної допомоги пацієнтам;
відповідність надання медичних послуг світовим стандартам;
якість та відповідність медичного обладнання сучасним вимогам, щорічний контроль точності роботи вимірювальних приладів;
відповідну кваліфікацію та сертифікацію персоналу;
жорсткий санітарний контроль;
систему безпеки пацієнтів під час проведення маніпуляцій та процедур;
вивчення оцінок і пропозицій відвідувачів шляхом анкетування.

Ви можете довіряти нам піклування про Ваше здоров’я, тому що ми гарантуємо:

своєчасне надання оптимальної медичної допомоги у необхідній послідовності, згідно з усіма сучасними досягненнями медичної науки та практики;

високу кваліфікацію і чуйне ставлення лікарів та всього медичного персоналу. Досвід, знання, самовдосконалення, позитивний настрій;

використання тільки нового, високоякісного медичного обладнання;

скоординованість у діях усього персоналу;

мінімізацію витрат грошей і часу на лікування, зменшення ризиків, пов’язаних з медичними помилками;

зручний розклад, відсутність черг, ідеальну чистоту, внутрішній протиепідемічний режим і постійне вдосконалення – все це зроблено для Людей.
http://www.medisvit.com/ua/about/medicalsystem
avatar
Демидова Виктория

Сообщения : 195
Очки : 305
Дата регистрации : 2012-08-03
Возраст : 43
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: Клініка Медісвіт

Сообщение автор Демидова Виктория в 4/23/2013, 11:08

Гастроентерологія - це розділ медицини, який займається діагностикою та лікуванням захворювань органів шлунково-кишкового тракту. До них відносяться: стравохід, шлунок, кишечник, печінка, підшлункова залоза.
В медичних центрах "МЕДІСВІТ" ведуть прийом найкращі фахівці з гастроентерології в м. Києві. Рішення звернутися до лікаря-гастроентеролога людина приймає, як правило, при наявності болю в животі, відчуття дискомфорту, печії, відрижки, запорів, діареї та інших проявів захворювань цих органів.
Стандартний обсяг обстеження включає наступні послуги:
консультацію гастроентеролога;
ФГДС (гастроскопія, ендоскопія);
УЗД органів черевної порожнини;
біохімічний аналіз крові.
Дана діагностична програма може бути розширена за рекомендацією лікаря-гастроентеролога.
Консультація гастроентеролога

Лікар-гастроентеролог на консультації детально з'ясовує скарги, їх зв'язок з прийомом їжі або іншими чинниками, проводить огляд і визначає план обстеження. За наявності скарг, що обмежують активність людини, лікар-гастроентеролог вже на цьому етапі призначає симптоматичне лікування, мета якого - полегшити стан пацієнта.
На другій консультації за результатами обстеження лікар-гастроентеролог уточнює діагноз і призначає лікування, яке найчастіше носить характер курсу лікування. В обов'язковому порядку лікар дає загальні рекомендації з правил і режиму харчування.
У деяких випадках при необхідності розширення діагностичної програми на другій консультації може бути рекомендовано дообстеження з метою уточнення діагнозу.
ФГДС (гастроскопія)

Фіброгастродуоденоскопія (гастроскопія) - один з найважливіших і інформативних методів діагностики патологій стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки. Суть методу полягає в тому, що через рот пацієнта вводять гастроскоп (ендоскоп) - трубку невеликого діаметру, на кінці якої знаходиться мікрокамера. Цей метод дозволяє детально розглянути слизову стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки. При наявності змін слизової лікар відразу ж бере її шматочок для гістологічного дослідження.
Лише за результатами гастроскопії і гістологічного дослідження лікар-гастроентеролог може виставити такі діагнози, як езофагіт, гастрит, виразкова хвороба, поліпи та інші. Цей метод дозволяє своєчасно виявити таке підступне захворювання як рак шлунка.
Під час проведення гастроскопії можливо також визначення рівня кислотності шлункового соку (рН-метрія), визначення наявності бактерій Helicobacter Pylory, які сприяють розвитку виразкової хвороби.
Важливо розуміти, що рівного за інформативністю та доступності методу на даний момент не існує, і тільки це дослідження дозволяє лікарю встановити точний діагноз. Ендоскопічне обладнання вдосконалюється з кожним роком, трубка ендоскопів стає все тоншою, а, отже, процедура - менш неприємною.
З метою полегшення проведення процедури - зменшення неприємних відчуттів і пригнічення блювотного рефлексу - перед дослідженням проводиться місцеве знеболення.
Обстеження дітей раннього віку і дорослих, які побоюються даного методу, здійснюється під загальним наркозом.
Протипоказання до дослідження:
аневризма аорти;
серцева і легенева недостатність;
стадія загострення шлунково-кишкового захворювання;
психічні порушення (можливе проведення дослідження під загальним наркозом).
Ефективне проведення ендоскопічного дослідження шлунку можливе тільки натщесерце.
В гастроентерології активно використовується також ендоскопічне дослідження кишковика, яке називається фіброколоноскопія. Цей метод дозволяє обстежити слизову товстого кишківника.
УЗД органів черевної порожнини

Метод ультразвукової діагностики дозволяє візуалізувати структуру органів людини. Серед органів шлунково-кишкового тракту це: печінка, жовчний міхур і підшлункова залоза. Порожні органи, що містять повітря (шлунок, кишківник), даним методом досліджувати неможливо.
Даний метод дозволяє робити висновки по структурі цих органів - за розміром органів, однорідності тканин, наявність порожнин (кіст), ущільнень (пухлин, каменів), але не дозволяє оцінити функцію органів і визначити гістологічну будову тканин.
Протипоказань до цього методу немає.
Ефективне проведення УЗД органів черевної порожнини можливе тільки натщесерце.
Біохімічний аналіз крові

Дослідження деяких ферментів (АлТ, АсТ, ГГТ, лужної фосфатази, альфа-амілази) та білірубіну дозволяють лікарю судити про цілісність тканин печінки та підшлункової залози. При запальному процесі в цих органах рівень даних речовин в крові підвищується. Дослідження рівню білірубіну та його фракцій робить можливим оцінку функції печінки.
Важливо пам'ятати, що при появі навіть незначних симптомів найвірнішим рішенням є звернення до професійного лікаря. Слабо виражені симптоми не є гарантією того, що проблема «дріб'язкова». Занадто часто виразкова хвороба і рак шлунку діагностуються в стадії ускладнень - кровотечі при виразковій хворобі і метастазів при раку.http://www.medisvit.com/ua/areas/gastroenterology
avatar
Демидова Виктория

Сообщения : 195
Очки : 305
Дата регистрации : 2012-08-03
Возраст : 43
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: Клініка Медісвіт

Сообщение автор Демидова Виктория в 4/23/2013, 11:09

Гінекологія – це особлива наука, адже піклується про жіноче здоров’я, а від здоров’я жінки залежить здоров’я наступних поколінь і, як наслідок, здоров’я нації в цілому. Якщо говорити мовою медицини, гінекологія – це наука, що займається проблеми та захворювання жіночої статевої системи. Фактично, гінекологія – це невід’ємна частина життя кожної жінки.
Завдання лікаря-гінеколога не просто лікувати, а піклуватися й оберігати здоров’я жінки, бо тільки здорова жінка може народити здорових немовлят. Та часом буває дуже важко знайти належну жіночу консультацію, де можна було б отримати і кваліфіковане лікування і бажане відношення. Ми пропонуємо Вам зекономити час на пошуках підходящого медичного центру і запрошуємо до мережі приватних клінік «МЕДІСВІТ». У нас кожна жінка буде відчувати увагу та турботу медичного персоналу. Лікарі, що працюють у медичних центрах мережі «МЕДІСВІТ» не тільки професіонали, що знають свою справу, а й гарні психологи. Жіноча консультація це місце куди жінки йдуть в різні моменти їхнього життя, як в щасливі так і в сумні, до лікаря-гінеколога звертаються за допомогою, порадою, інформацією а іноді й за надією. Дуже часто жінкам потрібна психологічна підтримка окрім лікування. Лікарі мережі клінік «МЕДІСВІТ» намагаються знайти підхід до кожної окремої пацієнтки і підібрати лікування індивідуально.
На сьогоднішній день, найпоширенішими проблемами з якими звертаються жінки до клініки це – дисгормональні розлади та безпліддя, запальні захворювання жіночої статевої системи (кольпіт, вульвовагініт та ін), патологія шийки матки (дисплазія, ерозія та ін). Завдяки розвитку науки та техніки, медицина може запропонувати нашим жінкам якісній догляд та допомогу. У стінах наших медичних центрів працюють найкращі спеціалісти, медичне обладнання здатне діагностувати найменші відхилення в організмі жінки, а лабораторні дослідження вмить дозволять поставити правильній та своєчасний діагноз. Та загальновідомо, що профілактика захворювання краще ніж його лікування, а рання діагностика дає сто відсоткову упевненість в одужанні. Наші лікарі потурбуються про вас, любі жінки, надавши широкий спектр медичних послуг, але й Ви потурбуйтесь про своє здоров’я ,завітавши до нас. Регулярний медичний огляд має стати нормою життя. Тож не вагайтесь, найкращі лікарі-гінекологи мережі клінік «МЕДІСВІТ» працюють для Вас.
http://www.medisvit.com/ua/areas/gynecology
avatar
Демидова Виктория

Сообщения : 195
Очки : 305
Дата регистрации : 2012-08-03
Возраст : 43
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: Клініка Медісвіт

Сообщение автор Демидова Виктория в 4/23/2013, 11:09

Незважаючи на те, що дерматологія в Києві активно розвивається, знайти тут досвідченого фахівця з шкірним захворюванням не так просто. Якщо ви зіткнулися з даною проблемою і вам терміново знадобилася компетентна консультація дерматолога, запрошуємо вас в клініку «МЕДІСВІТ». Наші фахівці мають величезний досвід у лікуванні шкірних захворювань і завжди готові вам допомогти.

Дерматологія - це галузь медицини, яка займається діагностикою та лікуванням різноманітних захворювань шкіри. Шкіра - найбільший за площею орган людського тіла. Вона постійно перебуває під впливом зовнішніх факторів і тому досить вразлива до подразників.

Основні симптоми шкірних захворювань - це свербіж та висипання різного виду. В залежності від патології, на шкірі з'являються елементи висипань у вигляді бульбашок, папул, вузликів, лусочок. Можливе лущення, зміна кольору шкіри.

Іноді симптоми шкірних захворювань дуже схожі між собою. Тому, перш ніж приступити до лікування, необхідно встановити правильний діагноз.

Вугрева хвороба - найбільш часта причина звернень до дерматолога. Ніщо не приносить такі моральні страждання одночасно такої кількості юнаків та дівчат, як вугреві висипання на шкірі обличчя й тіла.

Частим приводом для звернення до дерматолога є також родимки - новоутворення шкіри різного виду. Родимки можуть бути як пігментованими (пігментні невуси шкіри), так і без пігменту (папіломи шкіри). Головна причина, через яку слід приділяти увагу до родимок на шкірі - це можливість їх перетворення в одну з найбільш злоякісних пухлин - меланому.
Клініка «МЕДІСВІТ» проводить:
Консультативний прийом лікаря-дерматолога.
Обстеження в дерматології: дерматоскопія, діагностика шкірних інфекцій і інвазій (у тому числі визначення демодексу), цитологічне і гістологічне дослідження, повний набір серологічних досліджень.
Амбулаторне консервативне лікування широкого спектру шкірних захворювань.
Лікування вугрової хвороби: механічне очищення шкіри, кріомасаж (лікування холодом з використанням рідкого азоту), пілінги за допомогою фруктових кислот.
Видалення родимок і невусів на шкірі (діатермокоагуляція, кріодеструкція, лазерна вапорізація, радіохвильова коагуляція, видалення скальпелем).
Завдяки тому, що «МЕДІСВІТ» - це багатопрофільні медичні центри, дерматолог може залучити спеціалістів для формування комплексної терапії з урахуванням всіх особливостей організму пацієнта.http://www.medisvit.com/ua/areas/dermatology
avatar
Демидова Виктория

Сообщения : 195
Очки : 305
Дата регистрации : 2012-08-03
Возраст : 43
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: Клініка Медісвіт

Сообщение автор Демидова Виктория в 4/23/2013, 11:10

Алергологія - це розділ медицини, який вивчає алергічні реакції і захворювання, причини їх виникнення, механізми розвитку та прояви, методи їх діагностики, профілактики та лікування.

До алергії відносяться імунні реакції (реакції гіперчутливості I типу), при яких в організмі людини виробляються особливі антитіла (імуноглобуліни класу Е) до специфічних речовин. Імунна відповідь у разі алергії йде зміненим, нетиповим шляхом. Речовини, які призводять до сенсибілізації (викликають таку реакцію імунної системи), називаються алергенами. Алергени потрапляють в організм з їжею (харчові алергени) або з повітрям (інгаляційні алергени).

Алергічні захворювання зустрічаються досить часто. Численні дані свідчать про існування спадкової схильності до алергії. Так, батьки, що страждають алергією, піддаються більшому ризику мати дитину з тією ж патологією, ніж здорові пари. Однак строгої відповідності гіперчутливості по відношенню до певних алергенів між батьками і дітьми не спостерігається.

Алергія - це не просто нежить і загальне нездужання. Алергічні процеси без належної корекції здатні проявлятися у вигляді серйозних розладів, таких як бронхіальна астма, анафілактичні реакції або набряк Квінке.

Діагностика алергій зводиться до точної ідентифікації речовини-алергену. З цією метою використовують шкірні проби з алергенами. Застосовують різні набори (панелі) з алергенами, що найбільш поширені. Зазвичай це пилкова та побутова інгаляційні панелі, а також харчова панель.

Боротися з алергією не так вже й легко. Медикаментозні засоби зазвичай недостатньо ефективні. Найбільш простим і ефективним способом позбавлення від алергії є повне виключення попадання алергену в організм. На жаль, це не завжди можливо, так як потребує зміни місця і способу життя людини. Крім того, часто присутня сенсибілізація до декількох алергенів, і виключити їх всі буває ще важче.

Високу ефективність у лікуванні алергій показала АСІТ (алерген-специфічна імунотерапія) або алерговакцинація. Суть лікування полягає у вакцинації пацієнта наростаючими дозами специфічного алергену. При цьому імунна відповідь перебудовується на нормальний шлях, а гіперчутливість або значно зменшується, або зникає зовсім.

У медичних центрах «МЕДІСВІТ» виявляються наступні послуги пацієнтам з алергіями:
Амбулаторний прийом дітей і дорослих у лікаря-алерголога.
Алергологічна діагностика на різні харчові і інгаляційні алергени.
АСІТ (специфічна алерговакцинація).
http://www.medisvit.com/ua/areas/allergology_pulmonology
avatar
Демидова Виктория

Сообщения : 195
Очки : 305
Дата регистрации : 2012-08-03
Возраст : 43
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: Клініка Медісвіт

Сообщение автор Демидова Виктория в 4/23/2013, 11:11

Терапія є одним з основних напрямів медицини і займається питаннями діагностики та лікування хвороб внутрішніх органів. Лікар-терапевт оцінює всі симптоми в комплексі, визначає причинно-наслідкові зв'язки і складає план дій для пацієнта. Якщо людина відчуває слабкість, біль або дискомфорт, то насамперед він повинен звернутися за консультацією до цього фахівця. Терапевт знайде зв'язок між різними захворюваннями, поставить попередній діагноз, складе план обстеження, призначить лікування або направить на дообстеження до лікаря більш вузької області.

Послуги терапевта потрібні кожній людині, тому що цей фахівець займається не тільки лікуванням поширених захворювань, але і їх профілактикою. Консультація терапевта необхідна у всіх ситуаціях, коли немає ясності до лікаря якої спеціальності варто звернутися з конкретною проблемою.

Терапевт в м. Київ в медичних центрах «МЕДІСВІТ» надасть професійну допомогу при таких хворобах:
ГРВІ та застудні захворювання;
хвороби кишково-шлункового тракту;
бронхолегеневі захворювання;
алергічні реакції і висипки;
хронічна втома і нездужання;
хвороби нирок і серцево-судинної системи;
«незрозумілі» симптоми.
На першій консультації лікар-терапевт оцінить ситуацію в цілому і порекомендує обстеження з метою постановки вірного діагнозу. На цій же консультації терапевт може призначити лікування, яке полегшить стан пацієнта. Лікар не тільки призначить медикаментозні засоби, а й дасть загальні рекомендації щодо способу життя, режиму праці та відпочинку, правилами раціонального харчування.

Лікар-терапевт може рекомендувати різні діагностичні послуги в залежності від конкретної ситуації.

В клініках «МЕДІСВІТ» призначаються тільки необхідні лікарські препарати, ефект яких доведено у великих дослідженнях.

Якщо вам необхідний терапевт в місті Київ, то звертайтеся за кваліфікованою допомогою до медичних центрів «МЕДІСВІТ».
http://www.medisvit.com/ua/areas/therapy
avatar
Демидова Виктория

Сообщения : 195
Очки : 305
Дата регистрации : 2012-08-03
Возраст : 43
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: Клініка Медісвіт

Сообщение автор Демидова Виктория в 4/23/2013, 11:12

Ультразвукове дослідження - на сьогоднішній день одна з найпопулярніших процедур у всіх галузях медицини, будь то гінекологія, гастроентерологія, кардіологія та багато інших. УЗД є найпростішим, безпечним і одним з найбільш точних методів дослідження структури органів, і саме тому він отримав таке широке поширення. Ультразвукова діагностика не має протипоказань для застосування ні у дорослих, ні у дітей, що дозволяє широко використовувати її в педіатрії. Якісне обладнання допомагає побачити найдрібніші структурні зміни в різних органах і системах. Існує ще одна важлива перевага УЗД: серед досліджень, які дозволяють оцінити структуру, УЗД є найбільш доступним за ціною.

Клініка «МЕДІСВІТ» пропонує вам наступні послуги:
УЗД різних судин і серця (у тому числі судин голови та шиї, судин кінцівок) з ефектом Доплера;
УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору (печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, нирок, надниркових залоз;
УЗД сечового міхура, передміхурової залози (у тому числі через пряму кишку);
УЗД плоду на всіх термінах вагітності;
УЗД гінекологічне (трансабдомінально і трансвагінально);
УЗД молочних залоз, щитовидної залози, лімфовузлів і інших поверхневих структур;
УЗД суглобів, м'яких тканин.

Всі дослідження в нашій клініці проводяться лікарями високої кваліфікації на якісному професійному обладнанні, що має велике значення для правильного трактування результатів, ультразвукового дослідження.

Перед ультразвуковим дослідженням може знадобитися попередня підготовка, яка залежить від виду ультразвукового дослідження. Детально про необхідну підготовку можна дізнатися під час запису на дослідження.

Підготовки не вимагають: УЗД м'яких тканин, суглобів, щитовидної залози, периферійних лімфовузлів.

Завдяки тому, що «МЕДІСВІТ» - це багатопрофільні медичні центри, при виявленні під час УЗД змін пацієнт має можливість потрапити до лікаря клініцисту для трактування результатів УЗД, призначення найкращого лікування.

http://www.medisvit.com/ua/areas/diagnostika/455.html
avatar
Демидова Виктория

Сообщения : 195
Очки : 305
Дата регистрации : 2012-08-03
Возраст : 43
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: Клініка Медісвіт

Сообщение автор Демидова Виктория в 4/23/2013, 11:12

Рентгенографія - це метод діагностики, заснований на властивості тканин організму по-різному пропускати рентгенівські промені. Найбільшу ефективність метод демонструє в діагностиці патології суглобів і кісток, та в діагностиці легеневої патології. Крім того, різні методики контрастування дозволяють істотно розширити можливості рентген-діагностики. Заповнення порожнин і структур контрастом дозволяє бачити на рентген-знімках зазвичай невидимі структури (шлунок та кишківник, судини, ниркові миски та сечоводи, і т.д.) У «МЕДІСВІТ» встановлено цифровий рентген-апарат, що дозволяє з мінімальним променевим навантаженням отримувати якісне цифрове зображення на рентгенограмі.
Рентгенографію в «МЕДІСВІТ» проводять кваліфіковані лікарі-рентгенологи, які не лише виконають чіткий і якісний знімок без перешкод, але також зроблять повноцінний опис і висновок по знімку.
«МЕДІСВІТ» в даний час пропонує наступні рентгенологічні послуги:
рентгенографія легень (в одній або двох проекціях);
рентгенографія кісток і суглобів усіх локалізацій (в т.ч. хребта і черепа);
екскреторна урографія;
оглядова рентгенографія черевної порожнини;
рентгенографія нориць і патологічних ходів з контрастуванням.
http://www.medisvit.com/ua/areas/diagnostika/473.html
avatar
Демидова Виктория

Сообщения : 195
Очки : 305
Дата регистрации : 2012-08-03
Возраст : 43
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: Клініка Медісвіт

Сообщение автор Демидова Виктория в 4/23/2013, 11:13

Кардіологія - це розділ медицини, який займається діагностикою та лікуванням захворювань серця і судин.

Смертність від серцево-судинних захворювань та їх ускладнень продовжує лідирувати за даними світової статистики. Саме з цієї причини так важливо звернутися до лікаря-кардіолога при перших проявах хвороби - болі в серці, при підвищенні артеріального тиску і т.п. Після сорока років планове кардіологічне дослідження показано всім чоловікам, навіть за відсутності скарг. Жінкам планове обстеження показано, починаючи з 50-ти років.
Кардіологічне обстеження

Кардіологічне обстеження включає в себе в обов'язковому порядку наступні послуги:
Консультація кардіолога
ЕКГ
Залежно від ситуації діагностична програма може бути розширена за рекомендацією лікаря-кардіолога.

Часто використовуються додаткові обстеження:
УЗД серця, нирок, наднирників, щитоподібної залози, доплеграфія судин;
добовий моніторинг ЕКГ і артеріального тиску протягом доби (холтерівське моніторування);
ліпідограма;
біохімічний аналіз крові;
консультації офтальмолога, невролога, ендокринолога, гінеколога.
Консультація кардіолога передбачає аналіз скарг та їх зв'язок з різними факторами, огляд, вимірювання артеріального тиску, складання плану обстеження. При наявності скарг та об'єктивних показань (підвищеному тиску, зміни на ЕКГ) вже на цій консультації призначається лікування.
На другій консультації лікар уточнює діагноз на підставі результатів обстеження і призначає лікування (або проводить його корекцію).
ЕКГ (електрокардіограма) - метод реєстрації біоелектричних потенціалів серця. Даний метод дозволяє виявляти вогнища ішемії (ділянки порушення кровопостачання) серцевого м'яза і різні порушення ритму серцебиття.
УЗД серця (ехокардіографія або ЕхоКГ) - ультразвукове дослідження серця, що дозволяє оцінити розміри серця та його відділів, структуру, клапанний апарат, кровообіг в камерах серця і великих судинах, скоротливу здатність міокарда.
УЗД нирок, наднирників і щитоподібної залози - ці види ультразвукового обстеження проводяться з метою пошуку причин підвищення артеріального тиску.
Доплерографія судин - ультразвукове обстеження судин голови, шиї, кінцівок. Даний метод дозволяє виявити грубі атеросклеротичні зміни в судинах, вроджені та набуті аномалії судин.
Добовий моніторинг ЕКГ і АТ (Холтерівське моніторування) - реєстрація ЕКГ і значень артеріального тиску протягом доби за допомогою спеціального апарату. Цей метод дозволяє оцінити зміни ЕКГ і АТ в умовах звичного режиму людини, у нічний час, на тлі появи симптомів (болю в серці, запаморочень, задишки і т.п.). Ефективно також діє застосування добового моніторування з метою оцінки ефективності призначеного лікування.

Ліпідограма - лабораторне дослідження крові, що визначає в крові рівень холестерину та його фракцій. Результати ліпідограми дозволяють оцінювати ризик атеросклеротичного ураження судин.

Біохімічний аналіз крові - в першу чергу це визначення рівня глюкози в крові. Цукровий діабет часто супроводжує серцево-судинні захворювання і суттєво погіршує прогноз. При наявності болю в серці і зміни на ЕКГ може бути рекомендований тропоніновий тест з метою виключення інфаркту міокарда.
Консультація офтальмолога необхідна з метою оцінки стану судин людини. Очне дно - це єдине місце в нашому організмі, де можна побачити і оцінити судини. Зміна судин очного дна є діагностичним критерієм при постановці діагнозу «Гіпертонічна хвороба другої стадії».
Консультація невролога необхідна з метою виключення міжреберної невралгії, яка дає схожу з захворюваннями серця симптоматику. Невролог також оцінює наявність енцефалопатичних проявів в результаті атеросклеротичного ураження судин.
Консультації ендокринолога та гінеколога необхідні з метою пошуку причин підвищення артеріального тиску. Так, гормональні порушення в результаті захворювань щитоподібної залози або клімактеричного синдрому можуть провокувати підвищення артеріального тиску.
Паралельне спостереження у кардіолога і ендокринолога необхідно в разі наявності у пацієнта цукрового діабету.
Своєчасне виявлення і лікування серцево-судинного захворювання дозволить не тільки істотно зекономити час та гроші в майбутньому, але і продовжить життя, підвищить його якість.
http://www.medisvit.com/ua/areas/cardiology
avatar
Демидова Виктория

Сообщения : 195
Очки : 305
Дата регистрации : 2012-08-03
Возраст : 43
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: Клініка Медісвіт

Сообщение автор Демидова Виктория в 4/23/2013, 11:14

Неврологія - це розділ медицини, який займається діагностикою та лікуванням захворювань хребта, головного мозку, периферичних нервів.

Лікар-невропатолог веде консультативний прийом і виконує різні лікувальні маніпуляції: блокади та ін.

Невролог займається лікуванням таких захворювань:

захворювання судин головного мозку;
головні болі і запаморочення;
наслідки травм голови;
розлади вегетативної та нервової систем;
стану з втратою свідомості;
розлади периферичної нервової системи;
ураження екстрапірамідальной системи (хвороба Паркінсона та ін.)
Лікар-невролог за результатами бесіди та огляду може порекомендувати додаткові дослідження:
УЗД судин голови та шиї;
рентгенографія хребта;
комп'ютерна томографія і магнітно-резонансна томографія голови і хребта;
електроенцефалографія та ін
На першій консультації при наявності болю невропатолог дасть відповідні рекомендації, зробить блокаду з метою усунення болю.

Після встановлення точного діагнозу лікар-невролог призначить не тільки ефективне медикаментозне лікування, але і дасть загальні рекомендації, у тому числі і з лікувальної фізкультури. Високоефективним методом в неврології є лікувальний масаж.

Невропатолог рекомендує звернутися за консультацією та медичною допомогою, якщо ви хоча б інколи спостерігаєте у себе такі явища:
порушення координації;
запаморочення;
головні болі і болі в лицьовій частині черепа;
болі в хребті (у шийному, поперековому і грудному відділах);
м'язову слабкість;
судоми і тремтіння кінцівок;
зміни чутливості шкірного покриву;
розлади апетиту і сну;
порушення мови;
зниження пам'яті, порушення читання, рахунки і т.д.
Ці симптоми можуть свідчити про те, що у вас вражена периферична або центральна нервова система. Клініки «МЕДІСВІТ» пропонують ефективні рішення цих проблем. Наші лікарі продіагностують захворювання, призначать адекватне і розумне лікування.
http://www.medisvit.com/ua/areas/neurology
avatar
Демидова Виктория

Сообщения : 195
Очки : 305
Дата регистрации : 2012-08-03
Возраст : 43
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: Клініка Медісвіт

Сообщение автор Демидова Виктория в 4/23/2013, 11:15

Онкологія і мамологія - одні з найважливіших напрямків діяльності медичних центрів «МЕДІСВІТ». Зважаючи на широке розповсюдження раку внаслідок погіршення екологічної ситуації в країні, вживання неякісних продуктів харчування та інших факторів, раннє виявлення онкологічних захворювань та лікування передпухлинних станів на даний момент - пріоритетне завдання медицини всієї держави. Але не в кожній столичній клініці є досвідчений онколог з досвідом західноєвропейських наукових розробок у цій галузі.
Онкологія - складна галузь медицини, не до кінця вивчена. Україна на даний момент не має висококласних онкоцентрів світового масштабу. А підвищити кваліфікацію і взяти участь у конференціях з даної тематики за кордоном на увазі дорожнечі може дозволити собі не кожен онколог Києва. Фахівці «МЕДІСВІТ» безперервно беруть участь в міжнародних симпозіумах, вдосконалюють навички роботи, доводячи, що онкологія - це не вирок, а проблема, з якою можна і потрібно боротися.
Клініка «МЕДІСВІТ» проводить:
Консультативний прийом онколога, мамолога.
Консервативне лікування пацієнток з передпухлинними хворобами молочних залоз (дифузна фіброзно-кістозна мастопатія, дисгормональна дисплазія молочних залоз).
Обстеження: УЗД, рентгенографія, ректороманоскопія, фіброгастродуоденоскопія, дерматоскопія, пункційна діагностика (біопсія), морфологічні дослідження (цитологія, гістологія), повний набір онкомаркерів.
Амбулаторні операції (діатермокоагуляція, кріодеструкція, лазерна вапорізація, радіохвильова коагуляція, видалення скальпелем) з приводу новоутворень.
Завдяки тому, що «МЕДІСВІТ» - це багатопрофільні медичні центри, мамолог або онколог можуть залучити і інших вузьких фахівців для формування комплексної терапії з урахуванням всіх особливостей організму пацієнта.
На жаль, статистика показує, що однією з найбільш актуальних спеціалізацій практичної медицини є мамологія. Лікарі онкологи-мамологи «МЕДІСВІТ» наполегливо рекомендують всім жінкам регулярно проводити самообстеження молочних залоз, проходити профілактичні огляди у мамолога і за наявності найменших скарг звертатися до фахівців. Потрібно виконувати повноцінне обстеження для виявлення патології на ранніх стадіях, за такої умови лікування буде проходити швидше і більш ефективно. У медичних центрах «МЕДІСВІТ» працюють досвідчені мамологи Києва, які прикладають всіх зусиль, щоб зберегти здоров'я і повноцінне життя своїм пацієнтам.
http://www.medisvit.com/ua/areas/oncology-mamology
avatar
Демидова Виктория

Сообщения : 195
Очки : 305
Дата регистрации : 2012-08-03
Возраст : 43
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: Клініка Медісвіт

Сообщение автор Демидова Виктория в 4/23/2013, 11:15

Оториноларингологія - це розділ медицини, який займається хворобами вуха, горла, носа, а також патологіями голови і шиї. Практикуючі лікарі з цієї спеціальності називаються оториноларингологами. Часто також використовується скорочення ЛОР (від слова «ларінгооторінолог»).

Захворювання вуха, горла і носа є потенційно небезпечними, у зв'язку з анатомічною близькістю цих органів до головного мозку і ока. Запущені форми гаймориту, фронтиту, середнього і внутрішнього отиту значно порушують функції носового дихання, нюху, слуху, рівноваги, і призводять до внутрішньочерепних і внутрішньоочних ускладнень. Хронічний тонзиліт нерідко призводить до ревматичноого ураження серця, суглобів, нирок. Хропіння та синдром обструктивного апное є частою причиною смерті уві сні. Особливо уважно слід ставитися до захворювань ЛОР-органів у дітей. Для профілактики та лікування ЛОР захворювань у дітей в отоларингології виділена ціла окрема гілка.

Приводом для візиту до оториноларинголога зазвичай є нежить і порушення носового дихання у поєднанні з підвищенням температури (риніти, гайморити, синусити), біль у вухах і розлади слуху (отити, сірчані пробки, приглухуватість), біль в горлі і проблеми з ковтанням (фарингіти, тонзиліти, а також ангіна), сухий кашель і осиплість голосу (ларингіти). Крім того, сторонні тіла в носі і горлі іноді приводять пацієнтів до фахівця ЛОР.
У «МЕДІСВІТ» працюють чудово підготовлені, кваліфіковані фахівці оториноларингологи.

Клініки «МЕДІСВІТ» пропонують такі послуги в оториноларингології:
консультативний прийом дорослих пацієнтів і дітей у ЛОР-лікаря (оториноларинголога);
ендоскопічне обстеження порожнин носа і глотки, а також гортані, вух;
консервативне амбулаторне лікування патології вуха, горла, носа;
широкий спектр маніпуляцій і малих операцій на ЛОР-органах (пункції придаткових пазух носу, промивання порожнини носа або так звані «кукушка», видалення сторонніх тіл різних локалізацій, розтин фурункулів і гнійників локалізації голова/шия, видалення сірчаних пробок та промивання зовнішніх слухових проходів) .

«МЕДІСВІТ» - це багатопрофільні медичні центри. Наявність в клініці рентгенологічної діагностики і суміжних фахівців істотно підвищує ефективність діагностичного та лікувального процесу, зменшуючи, таким чином, тимчасові й фінансові витрати пацієнтів на лікування.
http://www.medisvit.com/ua/areas/otorhinolaryngology
avatar
Демидова Виктория

Сообщения : 195
Очки : 305
Дата регистрации : 2012-08-03
Возраст : 43
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: Клініка Медісвіт

Сообщение автор Демидова Виктория в 4/23/2013, 11:16

Офтальмологія - це наука про зір та очі. Отримання людиною інформації відбувається в основному через зір. Сама думка про можливість втратити зір приводить людину в жах. Дійсно, без зору нікуди. Останнім часом зір українців погіршується катастрофічними темпами. Причиною тому - урбанізація, підвищення ролі друкованих носіїв інформації і комп'ютерів у житті людей. Безліч робочих місць в Києві «сидячі», та пов'язані з роботою з документами або за комп'ютером. Все це не сприяє поліпшенню зору.

Приводом звернення до лікаря-окуліста може стати одна з таких причин: погіршення зору, надлишкова чутливість очей, підвищена сльозоточивість, хворобливі відчуття і багато іншого. Діагностика та лікування хвороб очей у медичних центрах «МЕДІСВІТ» проводиться досвідченими офтальмологами з використанням сучасного обладнання. Тільки лікар-офтальмолог може визначити суть захворювання очей, призначити процедури для відновлення зору, або порекомендувати лазерне або хірургічне лікування. Після першого огляду, лікар-окуліст виявить ознаки тієї чи іншої хвороби, запропонує, за необхідності, дообстеження та порадить найефективніше лікування. Значний досвід роботи офтальмологів дозволяє визначити у пацієнтів такі захворювання як короткозорість, далекозорість, астигматизм, глаукома, відшарування сітківки ока, хвороби рогівки ока, катаракта на ранніх стадіях, що зробить лікування буде максимально ефективним.
Клініка «МЕДІСВІТ» проводить:
Консультативний прийом офтальмолога.
Огляд очного дна, вимірювання внутрішньоочного тиску, і інші діагностичні маніпуляції.
Дослідження з метою виявлення інфекцій та інвазій (у тому числі демодекозу).
Видалення сторонніх тіл очей, парабульбарні ін'єкції, промивання носослізного каналу, і інші лікувальні маніпуляції з офтальмології.
Підбір сферичних чи астигматичних окулярів та контактних лінз.
Завдяки тому, що «МЕДІСВІТ» - це багатопрофільні медичні центри, офтальмолог може залучити й інших вузьких фахівців для формування комплексної терапії з урахуванням всіх особливостей організму пацієнта. Якщо ваш зір «дав збій», не варто тягнути і приховувати проблему, зберегти і відновити здоров'я допоможуть кваліфіковані офтальмологи наших медичних центрів.
http://www.medisvit.com/ua/areas/ophtalmology
avatar
Демидова Виктория

Сообщения : 195
Очки : 305
Дата регистрации : 2012-08-03
Возраст : 43
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: Клініка Медісвіт

Сообщение автор Демидова Виктория в 4/23/2013, 11:17

Діти – найдорожче в житті кожної люблячої матері або батька. Тому найрідніші дорослі надзвичайно піклуються про їхній добробут, головний критерій якого, звичайно ж, – здоров’я. Щоб контролювати його стан та слідкувати за правильним розвитком дитини, обов’язково потрібно регулярно відвідувати дитячого лікаря. Окрім високої кваліфікації, що не підлягає сумніву, він має викликати в дитини позитивні емоції та довіру. Треба, щоб малюк не боявся лікаря та не плакав при його появі.
У клініці «Медісвіт» створено всі умови для обстеження та лікування дітей. За результатами діагностики лікар-педіатр надає повну консультацію стосовно стану здоров’я дитини. Якщо в малюка буде виявлено якісь захворювання, дитячий лікар може призначити лікування або ж порадити вжити профілактичних заходів, які перешкоджатимуть виникненню хвороб. За необхідності Ви завжди можете викликати педіатра додому.
Педіатрія спрямована на те, щоб змалку турбуючись про здоров’я дитини, вчасно виявити та скоригувати будь-які порушення, що можуть виникнути в процесі її росту. У перший рік життя немовляти лікар має обстежувати дитину щомісяця, бо саме цей рік багато в чому визначає подальший розвиток малюка. Проводьте імунізацію тільки після консультації педіатра. Він перевірить стан здоров’я дитини та обере найвдаліший час для проведення щеплення. Це набагато знизить ризик виникнення ускладнень.
Надзвичайно вразливою є дитяча система шлунково-кишкового тракту. Сучасний ритм життя, в який ми втягуємо дітей мало не з пелюшок, а також шкідлива їжа призводять до виникнення порушень у роботі багатьох внутрішніх органів. Тому потрібно постійно стежити за станом шлунково-кишкового тракту, щоб перешкодити виникненню різноманітних хвороб. У цьому Вам допоможе дитячий лікар-гастроентеролог.
Навчання – серйозне випробування для зору школяра. Дуже часто порушення зору провокує в дитини головний біль, підвищує загальну втомлюваність, знижує активність. Усе це негативно впливає на успішність учня. Регулярне відвідування окуліста допоможе вчасно скоригувати зір та уникнути проблем.
Сьогодні чимало людей страждають від алергічних реакцій. Особливо часто різноманітні алергії виникають у дітей. Це можуть бути просто неприємні відчуття, але варто знати, що алергія часто стає проявом серйозних порушень в організмі. У будь-якому разі не залишайте такі симптоми без уваги. Сучасні алергічні тести крові та дихання разом із різними новими методами діагностування здатні виявити справжні причини алергічних реакцій та визначити правильний шлях їх усунення.
Хочете довірити найдорожче лікарю-професіоналу? Педіатр клініки «Медісвіт» в Києві потурбується про здоров’я Вашої дитини, вчасно зверне увагу на ті загрози, котрі можуть приховувати незначні симптоми. У нас працюють досвідчені лікарі вищої категорії, що глибоко знаються на педіатрії, мають заслуги перед медициною і можуть знайти підхід до кожної дитини.
http://www.medisvit.com/ua/areas/pediatrics
avatar
Демидова Виктория

Сообщения : 195
Очки : 305
Дата регистрации : 2012-08-03
Возраст : 43
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: Клініка Медісвіт

Сообщение автор Демидова Виктория в 4/23/2013, 11:17

Стоматологія в мережі медичних центрів «МЕДІСВІТ» є одним з найбільш пріоритетних напрямів, розвитку якого тут приділяється максимум уваги та зусиль. Ми пропонуємо нашим пацієнтам найсучасніші методики лікування та реконструкції зубів, застосовуємо безпечні довговічні матеріали нового покоління, і в роботі використовуємо інноваційну техніку.
Кожен наш стоматолог ставить перед собою завдання зберегти здоров'я пацієнта і красу його посмішки, не нав'язати якомога більше дорогих процедур і маніпуляцій. При цьому, «МЕДІСВІТ» - це не просто рядова клініка стоматології, а повноцінний широкопрофільний медичний центр, завдяки чому при необхідності стоматолог може призначити додаткове обстеження у профільного фахівця і підібрати медикаментозне лікування відповідно з урахуванням будь-яких проблем та особливостей загального стану організму пацієнта. Адже з одного боку, більшість медикаментів, які стоматолог застосовує в лікуванні захворювань, впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи та ін. А з іншого боку, захворювання порожнини рота - це первинний прояв порушення функціональних систем в організмі.
Стоматологія в «МЕДІСВІТ» по праву може бути гідним «опонентом» дорогим комерційним стоматологічним кабінетами, для яких стоматологія в Києві - просто високоприбутковий бізнес. Ми довели, що послуги, які надає кваліфікований досвідчений лікар-стоматолог, доступні широкій громадськості і їх якість не залежить від доходів наших пацієнтів. Для нас індивідуальний підхід полягає в наданні необхідних послуг і вирішенні конкретних проблем порожнини рота пацієнта. Професіоналізм, значний досвід, постійне прагнення освоїти нові методики лікування і протезування - це лише мала частина характеристик, якими володіє кожен наш стоматолог. Київ може пишатися роботою стоматологічного кабінету мережі медичних центрів «МЕДІСВІТ».

Стоматологія «МЕДІСВІТ» надає послуги:
Лікування парадонтиту, пульпіту, пломбування каналів, фіксація пломб і коронок.
Естетична стоматологія: відбілювання, шліфування та полірування зубів.
Протезування та імплантація.
Реставрація зубів.
Професійне консультування з усіх питань, що стосуються гігієни, лікування та реставрації зубів та ін.
Стоматолог в «МЕДІСВІТ» завжди планує процес лікування з урахуванням зайнятості пацієнта і надає можливість проходити курс лікування без шкоди для роботи і сім'ї.
http://www.medisvit.com/ua/areas/dantists
avatar
Демидова Виктория

Сообщения : 195
Очки : 305
Дата регистрации : 2012-08-03
Возраст : 43
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: Клініка Медісвіт

Сообщение автор Демидова Виктория в 4/23/2013, 11:18

Урологія - це частина клінічної медицини, що вивчає захворювання сечової системи та статевої системи чоловіків. Лікар-уролог займається не тільки діагностикою та лікуванням вищеназваних захворювань, але також виявляє причину їх виникнення, контролює перебіг захворювання і проводить профілактику.

Консультація уролога потрібна, якщо є розлади сечовипускання, або зміни кольору і прозорості сечі у поєднанні з підвищенням температури або болями в попереку.

Консультація уролога потрібна не тільки у разі ознак захворювання сечостатевої системи, а й у разі «чоловічих» проблем або якщо ви отримали неприємне захворювання, що передається статевим шляхом. За необхідності лікар-уролог може направити вас до фахівця вузької спеціальності, наприклад, до імунолога або венеролога.

Крім лікування урологічних захворювань у дорослих в "МЕДІСВІТ" існує і дитяча урологія в м. Києві. Лікарі одностайні в думці, що всі вроджені відхилення або пороки найкраще піддаються корекції та лікування в ранньому дитячому віці, тому дитяча урологія користується попитом і має свою специфіку на відміну від урології дорослої.

Клінічні прояви урологічних захворювань досить характерні. У першу чергу це затруднене сечовипускання, що супроводжується пекучим болем та свербінням. Також можуть бути болі в промежині, попереку, внизу живота. При даних симптомах звернення до уролога просто необхідно, ніяке самолікування і диво-таблетки не зможуть надійно позбавити вас від проблеми. І якщо ви ще потягнете час в надії, що захворювання пройде само собою, то хвороба може прийняти хронічну форму або ж привести до необоротних наслідків у вашому організмі.

Послуги з урології в наших медичних центрах досить різноманітні. Включають в себе консультації лікаря-уролога, огляди, масажі, ультразвукові дослідження проблемних областей, малі урологічні операції.
http://www.medisvit.com/ua/areas/urology
avatar
Демидова Виктория

Сообщения : 195
Очки : 305
Дата регистрации : 2012-08-03
Возраст : 43
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: Клініка Медісвіт

Сообщение автор Демидова Виктория в 4/23/2013, 11:19

Лікарі-хірурги використовують переважно механічний вплив на тканини і органи під час операцій. Втручання хірурга - часом необхідний захід для відновлення здоров'я та нормальної життєдіяльності організму.
Консультація грамотного хірурга в одному з наших медичних центрів допоможе вам визначити, як краще впоратися з проблемою. Хірургія в наших клініках запезпечена найсучаснішим обладнанням для будь-яких амбулаторних втручань, а лікарі-хірурги мають високу кваліфікацію і значний досвід роботи. Незалежно від того, що необхідно пацієнту - проста хірургічна перев'язка або складна амбулаторна операція - наші фахівці нададуть допомогу і допоможуть перемогти хворобу.
Хірурги-проктологи ведуть консультативний прийом в медичних центрах «МЕДІСВІТ». Консультація хірурга-проктолога показана у випадках затруднення дефекації, при болю і дискомфорті в області заднього проходу, при загостренні геморою або виникненні тріщини в області ануса. Наші клініки устатковані усім необхідним сучасним обладнанням для будь-яких амбулаторних маніпуляцій з проктології.

У медичних центрах «МЕДІСВІТ» також працюють дитячі хірурги, які завжди знають, як знайти вірний підхід до дитини, якщо є необхідність в оперативному лікуванні або хірургічному втручанні.

Хірургія в «МЕДІСВІТ» - це професійне та ефективне лікування, висококваліфіковані лікарі, сучасне обладнання, а також індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Якщо вам необхідний хірург у м. Київ, звертайтеся до медичних центри «МЕДІСВІТ.
http://www.medisvit.com/ua/areas/surgery
avatar
Демидова Виктория

Сообщения : 195
Очки : 305
Дата регистрации : 2012-08-03
Возраст : 43
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: Клініка Медісвіт

Сообщение автор Спонсируемый контент


Спонсируемый контент


Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения