Коллективное страхование

ОВК №223 - казнить нельзя помиловать

Страница 5 из 8 Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следующий

Перейти вниз

ОВК №223 - казнить нельзя помиловать

Сообщение автор Администратор в 9/25/2012, 13:33

Первое сообщение в теме :

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]
Потасовкой и вызовом милиции закончилось заседание окружной избирательной комиссии на округе №223 в Киеве. Разруливать ситуацию пришлось сотрудникам милиции.

Как сообщили "Обозревателю" источники в окружной избирательной комиссии, 21 сентября ОВК провела жеребьевку участковых комиссий. В ходе последующих мероприятий доверенное лицо кандидата партии УДАР похитило один из документов ОВК.

Похититель попытался скрыться с украденным документом, но был задержан членами комиссии и доверенными лицами других кандидатов и партий, которые вызвали милицию. Похититель оказал ожесточенное сопротивление, покусав одного доверенного лица и одного члена ОВК. На руках пострадавших остались следы укусов.

Бесчинство было пресечено нарядом милиции. Правоохранители взяли ситуацию под контроль и провели допрос доверенного лица кандидата от партии УДАР.
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]


Последний раз редактировалось: Администратор (3/28/2013, 10:21), всего редактировалось 2 раз(а)
Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз


Re: ОВК №223 - казнить нельзя помиловать

Сообщение автор Администратор в 11/14/2012, 00:38

Якщо "мівіна" під час призначення її на посаду члена ОВК перебувала на службі у правоохоронних органах, або працює там і нині, це означає порушення закону нею та низкою посадових осіб, які прийняли її документи без належної перевірки. Зрозуміло, що лише статтею про службову підробку справа не обмежиться. Зверніть увагу - стаття 26, п.3 Закону "Про вибори народних депутатів України" забороняє працівникам правоохоронних органів входити до складу окружних комісій.

Ректор "Університету третього віку" Жанна Саврілова. Ця особа взагалі перевершила всі можливі норми етики і порядності. Пані Жанна провокувала всіх і вся, демонструючи свою неповагу як до журналістів, так і до звичайних людей, тих самих членів ДВК, котрі вночі сиділи у черзі, аби здати свої протоколи.
Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: ОВК №223 - казнить нельзя помиловать

Сообщение автор Администратор в 11/14/2012, 00:37

Як стало відомо, один з членів проблемного ОВК 223 раніше працював у правоохоронних органах. Мова йде про істеричну даму з зачіскою-мівіною, Олену Ніколаюк, яка регулярно провокує конфлікти і гальмує хід засідань.
Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: ОВК №223 - казнить нельзя помиловать

Сообщение автор Администратор в 11/14/2012, 00:37

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]
Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Ложь об ОВК 223

Сообщение автор Администратор в 11/14/2012, 00:32

Члени ОВК №223 відпрацьовують кримінальні гроші Віктора Пилипишина.
Закінчився підрахунок результатів волевиявлення українців. Якщо коротко підсумувати - народу набридла така стабільність, народ наївся покращень, народ потребує негайних змін. Українці стають дедалі політично обізнані, наша політична культура має позитивну динаміку. На це вказує наявність неабиякого попиту на ідеологічні політсили. Причому, наше розуміння ідеології теж зазнало прогресивних змін. Люди стали чітко усвідомлювати, що ідеологія - це комплекс аспектів. Це і гуманітарна сфера, це економічна сфера, це соціальна сфера. Ідеологія не може складатись лише із гуманітарних питань, або тільки із "соціалки". І зростання попиту серед українців саме на ідеологічні політсили, можна розцінювати як позитивний момент. Але серед нас ще є чимало наслідувачів тієї радянської та пострадянської номенклатури. Вони тягнуть нас назад, вони звикли все вирішувати "по блату", "давати в лапу", "брати на лапу", "кумовство", вони звикли відноситись до людей як до бидла. Інакше вони не вміють. Ці люди завжди є "громадськими активістами". Їх можна побачити на всіх виборах у складі виборчих комісій. Їх можна бачити на провладних мітимнгах, масових заходах. Вони завжди "благодійники", "меценати" і "народ" в одному флаконі. І, звичайно, вони можуть "парішать" будь-який "вапрос", навіть, якщо це буде йти всупереч бажанню сотень тисяч їх співгромадян. Вони вже звиклись із своєю роллю "місцевих еліт".

Я хотів би коротко зупинитись на деяких представниках тієї плеяди "активістів", котрі звикли продавати нас, паразитувати на нас і при цьому зневажати нас, на прикладі деяких членів окружної виборчої комісії №223. Як Ви всі знаєте, там балотувався колишній голова Шевченківської РДА м.Києва Віктор Пилипишин. На нього зараз заведено дві кримінальних справи за незаконні оборудки із державним майном та нерухомістю, він під підпискою про невиїзд. Мешканці Шевченківського району нашої столиці добре його пам'ятають і жодного гарного слова про нього сказати не можуть. Друге місце він зміг зайняти лише завдяки підкупу і адмінресурсу. Це нонсенс!!! Люда ходить під криміналом, на підписці про невиїзд, але його слухається спецпідрозділ "Беркут" і київська міліція!!! Вся Окружна виборча комісія співає під його диригування. Але він отримав непростого опонента, представника патріотичної ідеологічної політсили - Юрка Левченка, який абсолютно чесно виборов собі перше місце із відривом від Пилипишина майже у 1000 голосів.

І тільки крайнощі дозволили Віктору Пилипишину подати до ЦВК такий протокол ОВК, де зафіксована його перемога. Перший тиждень після виборів члени ОВК №223 банально затягували процес затвердження протоколів з ДВК (дільничих виборчих комісій). Були відомі результати з усіх 100 дільниць 223-го округу. Було відомо, на яких дільницях переміг Юрко Левченко. Був відомий кількісний відрив від Пилипишина. Саме це і спонукало Пилипишина надати наказ членам ОВК тягнути час. І вони сумлінно тягнули. Голова ОВК від партії "Браццццтво" Юрій Литвишко навіть наважився на те, щоби передавати на сервер ЦВК неправдиві данні, які не відповідали протоколам ДВК.
Що конкретно дало затягування? А ось що. коли будь-яка ДВК привозить свій протокол до ОВК на затвердження, разом із ними привозять у картоних коробках бюлетені. Якщо дільничу комісію не приймають, ОВК не працює, постійно оголошує перерви, робить провокації, буцімто на них напали "невідомі" - тоді дільнича комісія розвертається і відвозить бюлетені назад, в примішення їхньої ДВК. Паралельно, в той же час, Віктор Пилипишин нагнав зграю "братків-журналістів" під приміщення ОВК. Звичайно, свободівці миттєво відреагували: на сервер в ЦВК відправляються спотворенні данні, братки Пилипишина ("журналісти") кучкуються біля ОВК, міліція реагує лише на представників "Свободи". Довелось і "свободівцям" стягувати своїх прихильників. Пилипишина заводять в середену ОВК лише під прикриттям бійців спецпідрозділів, які з'явились як за чарівною паличкою. І поки протистояння під ОВК нарощувалось, Пилипишин насилав все більше "журналістів" із характерними обличчями, органи "правопорядку" насилали все більше спецпідрозділів, саме у цей час на тих дільницях, де переміг Юрко Левченко, відбувалось відверте і цинічне нищення бюлетенів. У розмові Пилипишина із заступником голови ОВК сказав "протримайтесь до п'ятниці". Це була п'ятниця 02 листопада. Що ж відбувається у п'ятницю? 02 листопада Пилипишин купує рішення окружного адміністративного суду. Начебто члени ОВК №223 подали самі на себе скаргу, що вони припустились чималих порушень. На цій підставі окружний адмінсуд виносить постанову про перерахунок саме на тих дільницях, де за данними оригіналів протоколів з ДВК переміг Юрко Левченко. Рішення протизаконне, бо була порушена процедура. За законом, мали повідомити про суд сторону Юрка Левченка. Цього не було зроблено. Далі більше. Пилипишин одразу отримує рішення апеляційного суду, котрий начебто залишає в силі рішення адмінсуду. Smile) І все одночасно Smile) Хоча, як він міг подати апеляцію одночасно із позовом до адмінсуду? Smile) Оце ж наші суди Smile) І що дивно, цей незаконний перерахунок робить та ж сама окружна комісія, котра сама визнала, що припустилась неабияких порушень! Smile) Як суд міг залишити цей склад комісії? Як ЦВК могла залишити цей склад окружної комісії? Вони самі на себе подають в суд, і вони ж за рішенням суду будуть перераховувати!!! Smile)

Лише втручання в ситуацію Тягнибока, Іллєнка, Ігоря Мирошниченка, Богдана Бенюка, Яценюк приїзжав... змусило ЦВК проголосувати за відсторонення голови ОВК №223 від справ і призначення нової голови ОВК - Ольги Гагаріної. Але вона не змогла суттєво вплинути на ситуацію. В понеділок 05 листопада постанова про перерахунок потрапляє до ОВК, 06 листопада пішла інформація про перевибори і про призупинку перерахунку. 07 листопада з'являється інформація, що перевибори незаконні, нема такої норми в законі про вибори. Але натовп біля ОВК №223 вже розійшовся, "Беркут" зняв облогу, залишилось пару ментів-ППСників. За 08 листопада окружна комісія швидко закінчує перерахунок. Заступник голови ЦВК Андрій Магера наказав 09 листопада подати протокол з окружної комісії №223 йому на стіл. Звичайно, у результаті перерахунку виявилось, що на всіх дільницях, де переміг Левченко, раптово знищені бюлетені, в яких проголосовано за нього. Члени дільничіх комісій, котрі здавали свої протоколи окружній комісії, сиділи із випученими очами. Адже, виходить, що по 20 членів в кожній дільничій комісії лопухи, не вміють рахувати, всі як один підписали невірний протокол. Smile)) І все це на очах у міжнародних спостерігачів, представників преси Smile)) Всі помилились!!! Smile) І от тільки "сумлінний перерахунок" в ОВК дав "правдиву картину". Сотні людей помилились - не побачили, що бюлетені за Левченка зіпсовані. Smile) А от пара-трійка членів "пилипишинської ОВК" одразу поставили все на місця Smile)
Ось ці "герої":

Олена Ніколаюк, сержант спецпідрозділу "Барс", член ОВК №223, по призвіську "Мівіна", Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!»


[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]
Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: ОВК №223 - казнить нельзя помиловать

Сообщение автор Администратор в 11/14/2012, 00:28

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]
Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: ОВК №223 - казнить нельзя помиловать

Сообщение автор ???????? в 11/14/2012, 00:01

Заступник голови ОВК №223, де балотується Віктор Пилипишин та Юрій Левченко, Анастасія Примак не проти, щоб ЦВК перебрала на себе функції цього окружкому.
Про це вона сказала журналістам у коридорі ОВК 1 листопада.
На питання, чому засідання ОВК досі не почалося, вона сказала, що наразі триває уточнення певної інформації, за яку вона відповідає.
Примак зазначила, що системний адміністратор перевіряє співпадіння результатів виборів, зазначених у протоколах, з цифрами, введеними у комп'ютерну систему.
"Мені неодноразово погрожували кримінальною відповідальністю, і тому я хочу все перевірити", - сказала вона.
На питання, чи передбачена можливість, щоб ЦВК перебрала на себе функції ОВК, Примак сказала, що така можливість передбачена, і вона проти цього не заперечує.
"Я би хотіла, щоб я не сама перевіряла всі дані, а зі мною було ще кілька людей", - відзначила вона.
На уточнююче питання, чи зверталася вона до ЦВК з відповідним проханням, Примак відповіла: "Мені це навіть не приходило в голову, дякую, що підказали".
Крім того, вона не змогла відповісти на питання, скільки загалом триватиме перерахунок голосів на 9 дільницях, про що прийняв рішення окружком. Вона пояснила, що перший раз працює у складі окружкому.
Станом на 13.00 засідання не розпочалося і члени ОВК вимагають вкотре провести перереєстрацію присутніх у залі.
Проти цього категорично заперечують представники ВО "Свобода", через що у залі знову спалахнув скандал.
У свою чергу депутат від НУ-НС та член "Свободи" Олександр Бондар заявив: "З поведінки заступниці голови ОВК видно, що вона отримала вказівку не розпочинати роботу".
Українська правда http://www.pravda.com.ua/news/2012/11/1/6976406/

????????
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Re: ОВК №223 - казнить нельзя помиловать

Сообщение автор Администратор в 11/11/2012, 21:39

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: ОВК №223 - казнить нельзя помиловать

Сообщение автор Администратор в 11/11/2012, 17:52

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]


Последний раз редактировалось: Администратор (11/16/2012, 11:12), всего редактировалось 1 раз(а)
Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

223 округ. Левченко - довірена особа.

Сообщение автор Администратор в 11/11/2012, 17:52

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]


Последний раз редактировалось: Администратор (11/16/2012, 11:10), всего редактировалось 1 раз(а)
Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

223 округ.

Сообщение автор Администратор в 11/11/2012, 17:51

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]


Последний раз редактировалось: Администратор (11/16/2012, 11:08), всего редактировалось 1 раз(а)
Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Найповільніше в Україні рахують голоси у 223 окрузі

Сообщение автор Администратор в 11/11/2012, 17:47

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]


Последний раз редактировалось: Администратор (11/16/2012, 11:06), всего редактировалось 3 раз(а)
Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Голова ОВК №223 про хибні дані на сервері ЦВК

Сообщение автор Администратор в 11/11/2012, 16:55

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]


Последний раз редактировалось: Администратор (11/16/2012, 11:03), всего редактировалось 2 раз(а)
Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: ОВК №223 - казнить нельзя помиловать

Сообщение автор Администратор в 11/11/2012, 16:47

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]
Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

На фото заступник голови ОВК Анастасія Примак

Сообщение автор Администратор в 11/11/2012, 16:41

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]
Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: ОВК №223 - казнить нельзя помиловать

Сообщение автор Администратор в 11/11/2012, 16:38

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]
Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: ОВК №223 - казнить нельзя помиловать

Сообщение автор Администратор в 11/11/2012, 02:32

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]
Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: ОВК №223 - казнить нельзя помиловать

Сообщение автор Администратор в 11/6/2012, 15:52

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]
Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: ОВК №223 - казнить нельзя помиловать

Сообщение автор Администратор в 11/6/2012, 15:47

Рада не може призначати перевибори мажоритарників – повноважень таких не має, - заявив заступник голови парламентського комітету з питань місцевого самоврядування Юрій Ключковський.

Каже, відповідно до законодавства, повторне голосування може призначити лише ЦВК і лише тоді, коли вибори в округах визнали такими, що не відбулися.

Напередодні Центрвиборчком через численні порушення визнав неможливим установити достовірні результати голосування в одномандатних округах 94, 132, 194, 197 та 223.

Перелік не є вичерпним. «Це тільки початок. До цих округів треба додати 14, 20 округ. І таких округів ще багато», — відзначила заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна.

Мовляв, жартома подумували навіть скасувати вибори у всіх 225-ти округах. Але оскільки ЦВК, як кажуть, «займається організацією виборів, а не їхнім зривом», вирішили поки обмежитися п’ятьма. Тоді й запропонували Верховній Раді ухвалити рішення щодо проведення повторних виборів у цих округах.

У «Партії регіонів» таку перспективу відразу підтримали. Опозиціонерам вона, звісно, не сподобалася. Мовляв, розраховували, що Центрвиборчком прийме протоколи і власноруч зробить перерахунок.

Але після розмови із главою ЦВК глави об’єднанців заспокоїлися, мовляв, опозиція не дала кандидатам від влади «незаконно захопити перемогу». Проте все одно хочуть оскаржити постанову ЦВК в суді. А Яценюк ще й пообіцяв нарешті погодити з рештою опозиціонерів кандидатури на проблемних округах і таки залишити єдиного об’єднаного висуванця.

Мова – про 94-ий округ в Обухові, що на Київщині, де спершу перемагав кандидат від «Батьківщини» Віктор Романюк. Та апеляційний адмінсуд визнавати його результати на 28 дільницях недійсними і віддав перемогу «регіоналці» Тетяні Засусі.

Або про 132-ий округ Первомайська, що на Миколаївщині. Там за перше місце змагалися об'єднанець Аркадій Корнацький та заступник голови Миколаївської ОДА, «регіонал» Віталій Травянко.

Питання виникли і до перемоги опозиціонера Миколи Булатецького на 194-му окрузі Черкащини. Там окружком офіційно порахував йому 40,79 відсотків голосів виборців. А друге з трохи більш як 25-ма відсотками взяла почесний президента ПАТ «Азот» Валентина Жуковська.

Підсумки по 197-му округу у Каневі підсумки підбивали понад тиждень: там за депутатство змагалися «самовисуванець» Богдан Губський та «об’єднанець» Леонід Даценко. Останні 10 відсотків голосів «порахували» менш як за дві години. Офіційний переможець – Губський.

Коли дорахують на останньому мажоритарному в Україні – столичному 223-му окрузі – не відомо. Там за перемогу змагаються кандидат від «Свободи» Юрій Левченко та «самовисуванць» Віктор Пилипишин.

Автор: Соломія Скорик
Редактор: Тарас Кайдан
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: ОВК №223 - казнить нельзя помиловать

Сообщение автор Администратор в 11/6/2012, 15:41

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

В окружкоме № 223, где за победу уже неделю борются кандидат от ВО "Свобода" Юрий Левченко и самовыдвиженец - Виктор Пилипишин - общая ситуация под контролем. За вчера Комиссия приняла из участков три из четырех уточненных протоколов.
Недообработанными остаются данные только одной УИК, глава которой из-за плохого самочувствия не явилась на заседание в воскресенье.

За ходом работы окружкома следят представители кандидатов и международные наблюдатели. Сейчас 223-й округ остается единственным в столице, где продолжается подсчет голосов. По оптимистическим прогнозам, окончательные результаты обещают объявить в ближайшие дни.

Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Політики тиснуть на ОВК 223-го округу

Сообщение автор Администратор в 11/6/2012, 15:28

Останнім часом в пресі та на телебаченні активно обговорюється питання підрахунку голосів на виборчих дільницях м. Києва, зокрема, по округу №223. Щоб припинити будь-які спекуляції, прес-служба Віктора Пилипишина повідомляє наступне.

Кандидат в народні депутати Віктор Пилипишин, як ніхто інший, зацікавлений в чесному, прозорому та законному підрахунку голосів. Тому він надзвичайно стурбований тим, що сьогодні відбувається в окружній виборчій комісії по 223-му округу.

Непокоїть той факт, що деякі політичні партії, політики та кандидати намагаються тиснути на членів комісії, створюють атмосферу нервозності та конфліктності під час засідань, накручують градус емоцій. Таким чином, вони хочуть затягнути підрахунок голосів в ОВК, щоб вплинути на кінцевий результат і змінити його на свою користь.

«Виборча кампанія вже завершилась, і життя продовжується й після виборів. Кажу це як людина, яка у свій час відмовилась від депутатського мандату, - заявив Віктор Пилипишин. – Моїм опонентам, які проводили брудну передвиборчу кампанію і продовжують використовувати брудні технології під час підрахунку голосів, раджу зупинитись і дати можливість ОВК встановити результати волевиявлення. Але хто б не виграв, він мусить взяти на себе відповідальність за стан справ в окрузі, м. Києві та в країні на наступні 5 років».

Ми закликаємо політиків припинити спекуляції навколо процедури підрахунку голосів на 223-му окрузі і діяти виключно в рамках закону. Тільки так можна пришвидшити роботу окружної виборчої комісії та визначити справжні результати народного волевиявлення.
Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Звернення віктора Пилипишина до Голови ЦВК

Сообщение автор Администратор в 11/6/2012, 15:26

Звернення віктора Пилипишина до Голови ЦВК.

Голові Центральної виборчої комісії

Шаповалу Володимиру Миколайовичу

кандидата в народні депутати України

по одномандатному виборчому

округу №223

Пилипишина В. П.Заява

Звертаюсь до Вас із проханням втрутитись у ситуацію, яка склалася з підрахунком голосів на виборчому окрузі №223 м. Києва. Всі ці дні окружна виборча комісія працює в атмосфері тиску, нервозності та терору. Деякі дільничні виборчі комісії затягують здачу своїх протоколів до ОВК, що вказує на можливість фальсифікацій. Це може спотворити волевиявлення виборців.

Прошу Вас направити до ОВК №223 свого уповноваженого представника, який би контролював прийняття протоколів дільничних виборчих комісій. Це забезпечило б прозорість і чесність процесу та пришвидшило б підрахунок голосів.

Такого уповноваженого ЦВК обіцяла надіслати ще вчора, але він так і не з’явився. Між тим градус емоцій з кожною годиною зростає. Аби забезпечити нормальну роботу членів комісії і встановити справжню волю киян прошу Вас взяти цю ситуацію під особистий контроль.З повагою,

кандидат у народні депутати
Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Звернення Віктора Пилипишина до Олега Тягнибока

Сообщение автор Администратор в 11/6/2012, 15:23

Звернення Віктора Пилипишина до Олега Тягнибока.

Керівнику ВО «Свобода»

Олегу Тягнибоку

Ситуація навколо підрахунку голосів по 223 виборчому округу досягла критичної межі. Конфронтації і протистояння заважають членам окружної та дільничних виборчих комісій працювати, люди не сплять кілька діб, нервове напруження може серйозно позначитися на їхньому здоров’ї.

Я пропоную припинити будь-який тиск на членів комісій і дати їм спокійно порахувати голоси. Досить підвищувати градус протистояння і провокувати конфлікти. Давайте заберемо всіх людей, хто не задіяний у виборчому процесі, з території ОВК і дамо членам комісії спокійно і чесно порахувати голоси.

Сподіваюсь на Ваше розуміння ситуації, що склалася і прагнення до її мирного і прозорого вирішення.

З повагою,

Кандидат у народні депутати Віктор Пилипишин
Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

В ОВК №223 свободівці застосували сльозогінний газ і не пускають Пилипишина

Сообщение автор Администратор в 11/6/2012, 15:21

На засіданні окружної виборчої комісії №223 сталася чергова провокація з боку представників ВО "Свобода". Один із свободівців навмисне розпилив сльозогінний газ в приміщенні, де засідає ОВК. Оскільки приміщення тісне і там перебуває багато людей, дехто може отримати серйозні ураження.

Крім того, молодчики "Свободи" не пускали на засідання ОВК кандидата в депутати Віктора Пилипишина, який прийшов, щоб особисто контролювати процес підрахунку голосів. Зараз Пилипишин все ж зміг потрапити на засідання комісії. Такі провокації з боку свободівців свідчення їх наміру цілком зірвати роботу комісії.
Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

ЦВК хоче змінити склад ОВК №223 на користь «Свободи»

Сообщение автор Администратор в 11/6/2012, 15:19

«Провладна» Центральна виборча комісія має намір змінити склад окружної виборчої комісії №223. Зокрема, будуть замінені три члени комісії. Їх місце займуть люди, які симпатизують ВО «Свобода» та їхньому кандидату Юрію Левченку. Про це нам повідомили джерела близькі до ЦВК.

Якщо в ОВК відбудеться така ротація кадрів, чесне підведення підсумків голосування можна буде поставити під сумнів. Адже комісія цілком стане на бік «Свободи» та підіграватиме цій політичній силі.

Ми закликаємо ЦВК не здійснювати подібних дій. ОВК №223 має працювати не на користь котрогось із кандидатів, а лише на встановлення справжнього результату волевиявлення. Для цього в окружкомі має зберігатись паритет політичних сил.

Нагадаємо, що 2 листопада змінила голову ОВК №223. Замість представника партії «Братство» Юрія Литвишка була призначена Ольга Гагаріна представниця «Батьківщини», партії, яка тісно співпрацює з ВО «Свобода».
Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: ОВК №223 - казнить нельзя помиловать

Сообщение автор Администратор в 11/6/2012, 15:15

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]


Последний раз редактировалось: Администратор (5/19/2013, 14:40), всего редактировалось 3 раз(а)
Администратор
Администратор

Сообщения : 1206
Очки : 1432
Дата регистрации : 2012-07-30
Возраст : 35
Откуда : Киев

Посмотреть профиль http://mirzdorovya.mirbb.com/

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: ОВК №223 - казнить нельзя помиловать

Сообщение автор Спонсируемый контент


Спонсируемый контент


Вернуться к началу Перейти вниз

Страница 5 из 8 Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следующий

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения